Özel Alsancak Polikliniği İzmir

Özel Alsancak Polikliniği Hakkında

Ali Gökçen Akdal 1958 yılında Aydın Ortaklarda doğdu. İlk orta ve lise eğitimini Karşıyaka’da tamamladı. 1981 yılında E.Ü. Tıp fakültesinden mezun oldu. 1991 yılında Ankara Numune Hastanesi 1. Plastik Cerrahi kliniğinden ihtisas alarak plastik cerrahi uzmanı oldu. 1991 -2007 yılları arasında Alsancak Devlet Hastanesinde plastik cerrahi uzmanı olarak çalıştı.

2007 yılında Dermatoloji uzmanı Dr.Sevda Orhon ile birlikte Alsancak Güzellik Merkezini kurdu. Güzellik merkezlerinin kapatılmasından sonra aynı ekip 2010 yılında Özel Alsancak polikliniğini kurdu. Halen bu kurumun mesul Müdürü ve plastik cerrahi uzmanı olarak çalışmaktadır.

Plastik cerrahi ihtisasına başladığı 1986 yılından itibaren pek çok ulusal ve uluslar arası kongreye bildirileri ile katılmış botox, yağ dokusu enjeksiyonları, rinoplasti, meme ameliyatları ve vücut şekillendirme ameliyatları konularında uluslararası workshoplara uzman olarak katılmıştır.

1382. Sok. No:10 D:6 Alsancak, Konak, İzmir

www.alsancakestetik.com
Kategoriler : Estetik Merkezleri , Hastaneler , Tıp Merkezleri
Anahtar Kelimeler : lazer epilasyon Alsancak , epilasyon Alsancak , selülit tedavisi Alsancak , leke tedavisi , özel poliklinik , botoks tedavisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir