Emsey Hospital İstanbul – Asya

Emsey Hospital Hakkında

İstanbul Anadolu Yakasında, uluslararası standart ve kalitede hizmet veren Emsey Hospital; 112 servis yatağı, 16 genel yoğun bakım, 13 koroner yoğun bakım, 8 KVC yoğun bakım, 42 yeni doğan yoğun bakım olmak üzere 191 yatak kapasitesiyle geniş bir hastane olanağı sağlarken; akıllı bina otomasyon sistemiyle koordine edilen poliklinik ağıyla da, hastalara zaman kaybı olmaksızın tedavi imkânı sunmaktadır.

 

Pendik Kurtköy'de D-100 karayoluna 2 dakika, Sabiha Gökçen Havaalanına 5 dakika ve büyük ölçekli alışveriş merkezlerine maksimum 4 dakika yakınlıktaki Emsey Hospital; hem şehir içi ulaşım, hem de şehirlerarası ve uluslararası ulaşım yollarına yakın mesafededir ve rahat ulaşım olanağı sağlayan bir konumda yer almaktadır.

 

Sunduğu hizmet alanlarında hasta memnuniyeti oluşturmadaki kararlılığı, tedavi ve tedavi sonrası hizmet kalitesi ile Emsey Hospital, referans gösterilen sağlık kurumlarından biri olmayı hedeflemektedir.

 

Bu bilinçle Emsey Hospital; eşit olanaklarda hizmet sunmayı, gelişime açık ve güvenilir olmayı her daim amaç edinmiştir.

 

Sosyal Paylaşım linkleri;

 

Facebook                 : https://www.facebook.com/emseyhospital
Twitter                       : https://twitter.com/EmseyHospital

Çamlık Mah. Selçuklu Cad. No:22 Yenişehir, Pendik, İstanbul – Asya

www.emseyhospital.com
Kategoriler : Hastaneler
Anahtar Kelimeler : Emsey Hastane Pendik , Emsey Hastane Kurtköy , tıp merkezi Pendik , sağlık merkezi Kurtköy , kalp cerrahi Pendik , doğum hastanesi Pendik

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir